Dagsprogram

Oppdatert 1. mai 2024

Onsdag

NÅRHVA HVOR 
08.30 – 10.00Frokost | BreakfastKafeen 
09.00 Tidebønn | Morning prayerBønneteltet
10.00Opprigg – dugnad Hele festivalen
15.00Festivalkontor åpner 
Innsjekk | Checkinbilletter her | tickets here
Kafeen 
17.00 Grillfest – ta med egen grillmat | BBQUtenfor kafeen
18.00 Opprigg forts. 
Lovsang lydsjekk og øvelse
Opplæring teknisk 
Opplæring kafé + festivalkontor 

Hovedscenen
Arken/hovedscenen
Kafeen 
19.00Kino for barn og unge | Cinema for the childrenArken 
22.00 Bønn for festivalen + lovsang | Prayer and praiseArken

Torsdag

NÅR HVA HVOR 
08.30 – 10.00Frokost | BreakfastKaféen 
09.00 Tidebønn | Morning prayerBønneteltet
10.00Morgenpoesi | Morning poetryArken 
11.00Gudstjeneste og SÅ kids | Services for all ages
Tale ved Emmanuel Ingelsten
Lovsang og forbønn
Hovedscenen 
13.00 – 16.00Seminar/workshops
Maria Ledstam 
Dungeons & dragons 
Ull er gull 

Arken 
16.00 – 18.00Middag | DinnerKafeen 
17.00Disko for alle | DiscoArken 
18.00SÅ teens Stue rødhuset
19.00 – 23.00Konserter | Concerts
Cliff (SE)
Våde (NO)
Thea&Sigurd
Hovedscenen /Arken

Fredag

NÅR HVA HVOR 
08.30 – 10.00Frokost | BreakfastKaféen 
09.00 Tidebønn | Morning prayerBønneteltet
10.00Morgenpoesi | Morning poetryArken 
11.00Gudstjeneste og SÅ kids | Services for all ages
Tale ved Evalena Holstad
Lovsang og forbønn
Hovedscenen 
13.00 – 16.00Seminar/workshops
Tore Laugerud
Dungeons & dragons
Speiding
Arken/kjeller hovedhus 
16.00 – 18.00Middag | DinnerKafeen 
17.00Konsert | Concert
Stillat min själ
Arken 
18.00SÅ teensStua rødhuset 
19.00 – 23.00Konserter | Concerts
Eleos (NO)
The Cake is a Lie (DE)
Live Hanken (NO)
Hovedscenen /Arken

23.00DJ/dans | DJ/danceArken 

Lørdag

NÅR HVA HVOR 
08.30 – 10.00Frokost | BreakfastKaféen 
09.00 Tidebønn | Morning prayerBønneteltet
10.00Morgenpoesi | Morning poetryArken 
11.00Gudstjeneste og SÅ kids | Services for all ages
Tale ved Ole Halvard Sveen
Lovsang og forbønn
Hovedscenen 
13.00 – 16.00Seminar/workshops
Kalligrafi
Karl Walfridsson 
Arken / kjeller hovedhus
16.00 – 18.00Middag | DinnerKafeen 
17.00Disko for alle Arken 
18.00SÅ teensStua rødhuset 
19.00 – 23.00Konserter | Concerts
Consolation Prizes (NO)
Joel Gabrielsson (SE)
Holy Ship (SE) 
Pantokrator (SE) 
Hovedscenen /Arken

Søndag

NÅRHVA HVOR 
08.30 – 10.00Frokost | BreakfastKaféen 
09.00 Tidebønn | Morning prayerBønneteltet
09.00 – 11.00Nedrigg, dugnad og utvask av hytterFestivalområdet
11.00Gudstjeneste og SÅ kids | Services for all ages
Tale ved Maria Ledstam
Lovsang og forbønn
Hovedscenen 
13.00 – 16.00Nedrigg og dugnad fortsetter Festivalområdet