Program

Ons | WedTor | ThuFre | FriLør | SatSøn | Sun
|KON|: konsert / concert
|SEM|: seminar

Se Kart|View Map
08:30 Frokost | Breakfast
Kaféen
08:30 Frokost | Breakfast
Kaféen
08:30 Frokost | Breakfast
Kaféen
08:30 Frokost | Breakfast
Kaféen
Mobile friendly08:30 Tidebønn | Prayer Service
Bønnerommet
08:30 Tidebønn | Prayer Service
Bønnerommet
08:30 Tidebønn | Prayer Service
Bønnerommet
08:30 Tidebønn | Prayer Service
Bønnerommet
10:00 Morgenpoesi med Dorte og Ellie Kappelgaard
Arken
09:00 Lovsang og bønn
v/Lina Wallinder Bønnerommet
10:00 Morgenpoesi med IngerE
Arken
11:00 Gudstjeneste | Service
Taler: Jan Dørum
Hovedscenen
11:00 Gudstjeneste | Service
Taler: Sr. Anne-Lise
Hovedscenen
11:00 Gudstjeneste | Service
Taler: Johne Stødle
Hovedscenen
11:00 Gudstjeneste | Service
Taler: Ane Gunhild Sveen
Hovedscenen
11:15 Barneklubb | SULT
Kjelleren
11:15 Barneklubb | SULT
Kjelleren
11:15 Barneklubb | SULT
Kjelleren
13:00 - 17:00 SÅ’omsorg
– forbønn og samtale
Bønnerommet
13:00 - 17:00 SÅ’omsorg
– forbønn og samtale
Bønnerommet
13:00 - 17:00 SÅ’omsorg
– forbønn og samtale
Bønnerommet
13:00|SEM| “En grønnere hverdag”
Arken
13:00|SEM| “Syndsbekjennelsen – veien til sannheten om livet”
Arken
13:00|SEM| “Rocken som ikke ruler”
Arken
14:30 BARNEDISKO
Arken
14:30 BARNAS KONSERT
Hovedscenen
14:00 Kaféen stenger! | The café is closed!
15:00
Check-in | Innsjekk
Festivalkontoret
15:00|SEM| “Tro på at Gud
har troen på deg”
15:15|SEM| “Enneagrammet
– en modell for personlig og åndelig vekst”
Kun for påmeldte!
Arken
15:15|Workshop|"Akrobatikk" for barn og voksne
Utendørs

15:15|SEM| “Enneagrammet
– en modell for personlig og åndelig vekst”
Kun for påmeldte!
Arken
16:00 Grillfest | Barbecue
Kaféen
16:00-18:00 Middag | Dinner
Kaféen
16:00-18:00 Middag | Dinner
Kaféen
16:00-18:00 Middag | Dinner
Kaféen
16:00 Festivalområdet stenger! | Closing Time!
18:00 Gudstjeneste | Service
Taler: Maria Ledstam
Hovedscenen
18:15 Barneklubb | SULT Kjelleren
18:30|KON| Gregers & HES
Arken
19:30|KON| Andpusten
Hovedscenen
19:00|KON|Ava Freddy
Hovedscenen
20:00|KON| Marita Musikkverksted
Hovedscenen
20:00|KON| Flukt
Hovedscenen
20:00|KON| Kloster
Arken
21:30|KON| Listener
Hovedscenen
20:30|KON| KitFai
Hovedscenen
21:00|KON| Syndrom
Hovedscenen
21:00|KON| Project 86
Hovedscenen
22:30|KON| Kloster
Arken
22:00|Utekino| Spinal Tap (1984) Hovedscenen22:00|KON|Hilma Nikolaisen
Hovedscenen
22:00|KON| Maria Solheim
Arken
23:00 Nattmat på grillen
Kaféen
23:00 Nattmat på grillen
Kaféen
23:00 Nattmat på grillen
Kaféen
23:00 Nattmat på grillen
Kaféen
23:30 Lovsang og bønn v/David Jones
Kjelleren
23:30 DJ og dans
Arken
23:30 Lovsang og bønn v/David Jones
Kjelleren