Dagsprogram mobil

ONSDAG

TID

HVA

HVOR

15.00

Innsjekking åpner

Festivalkontoret

16.00

Grillfest

Kaféen

18.00

Gudstjeneste (barna er med fra starten) Taler: Maria Ledstam

Hovedscenen

18.15

Barneklubb / SULT

Kjelleren

20.00

KONSERT : Marita Musikkverksted

Hovedscenen

21.30

KONSERT : Listener

Hovedscenen

22.30

KONSERT : Kloster

Arken

23.00

Nattmat på grillen

Kaféen

TORSDAG

TID

HVA

HVOR

08.30 – 10.00

Frokost

Kaféen

08.30

Tidebønn

Bønnerommet

11.00

Gudstjeneste (barna er med fra starten) Taler: Jan Dørum

Hovedscenen

11.15

Barneklubb/SULT

Kjelleren

13.00

SEMINAR “En grønnere hverdag”

Arken

13.00-17.00

SÅ’omsorg – forbønn og samtale

Bønnerommet

15.00

SEMINAR “Tro på at Gud har troen på deg”

Arken

16.00 – 18.00

Middag

Kafeen

19.30

KONSERT: Andpusten

Hovedscenen

20.30

KONSERT: KitFai

Hovedscenen

22.00

Utekino: Spinal Tap (1984)

Hovedscenen

23.00

Nattmat på grillen

Kafeen

23.30

Lovsang og bønn v/David Jones

Kjelleren

FREDAG

TID

HVA

HVOR

08.30 – 10.00

Frokost

Kaféen

08.30

Tidebønn

Bønnerommet

09.00-09.45

Lovsang og bønn v/Lina Wallinder

Bønnerommet

11.00

Gudstjeneste (barna er med fra starten) Taler: Sr. Anne-Lise

Hovedscenen

11.15

Barneklubb/SULT

Kjelleren

13.00-17.00

SÅ’omsorg – forbønn og samtale

Bønnerommet

13.00

SEMINAR: “Syndsbekjennelsen – veien til sannheten om livet”

Arken

14.30

Barnedisko

Arken

15.15

SEMINAR: “Enneagrammet – en modell for personlig og åndelig vekst” Kun for påmeldte!

Arken

16.00 – 18.00

Middag

Kafeen

18.30

KONSERT: Gregers & Hes

Arken

20.00

KONSERT: Flukt

Hovedscenen

21.00

KONSERT: Syndrom

Hovedscenen

22.00

KONSERT: Hilma Nikolaisen

Hovedscenen

23.00

Nattmat på grillen

Kaféen

LØRDAG

TID

HVA

HVOR

08.30 – 10.00

Frokost

Kaféen

08.30

Tidebønn

Bønnerommet

10.00

KONSERT: Morgenpoesi med IngerE

Arken

11.00

Gudstjeneste (barna er med fra starten) Taler: Johne Stødle

Hovedscenen

11.15

Barneklubb/SULT

Kjelleren

13.00-17.00

SÅ’omsorg – forbønn og samtale

Bønnerommet

13.00

SEMINAR: “Rocken som ikke ruler”

Arken

14.30

KONSERT: Barnas konsert

Hovedscenen

15.15

SEMINAR: “Enneagrammet – en modell for personlig og åndelig vekst” Kun for påmeldte!

Arken

15.15

WORKSHOP : “Akrobatikk” For barn og voksne

Utendørs

16.00 – 18.00

Middag

Kafeen

19.00

KONSERT: Ava Freddy

Hovedscenen

20.00

KONSERT: Kloster

Arken

21.00

KONSERT: Project 86

Hovedscenen

22.00

KONSERT: Maria Solheim

Arken

23.00

Nattmat på grillen

Kafeen

23.30

DJ og dans

Arken

23.30

Lovsang og bønn v/ David Jones

Kjelleren

SØNDAG

TID

HVA

HVOR

08.30 – 10.00

Frokost

Kaféen

08.30

Tidebønn

Bønnerommet

11.00

Gudstjeneste – barn og voksne sammen Taler: Ane Gunhild Sveen

Hovedscenen

14.00

Kaféen stenger

Kaféen

16.00

Festivalområdet stenger

Overalt